Úvod » VÝSLEDKY

publikováno 11.04.2012

HOKEJ

AMHL 2012 čtvrtfinále play-off

HCNS vs. SKI-ČNES Kladno   7-10 (3-3,2-4,2-3)

5-4   (2-2,2-2,1-1)

Hokejisté Nového Strašecí skončili v play-off slánské AMHL ve čtvrtfinále. V něm narazili na tým SKI-ČNES Kladno a mohli mu tak vrátit vyřazení v semifinále loňského ročníku. Bohužel se jim to nepovedlo, série sice skončila nerozhodně, ale rozhodovalo skóre a to bylo nakonec v neprospěch novostrašeckých. Novostrašecké může mrzet hlavně první zápas, v něm vedli v první třetině 3-0, ale soupeře dokázali zbytečnými chybami vrátit do zápasu. V druhé třetině ještě vedli 5-4, ale pak už se do vedení po vyrovnání dostávali jen kladenští, ty v posledních dvou minutách dokázali odskočit na rozdíl tři branek, což se pro vývoj celkové série ukázalo jako rozhodující. V odvetě byl vidět vyrovnaný zápas a NS muselo vyhrát alespoň o tři branky, aby mohlo pomýšlet na samostatné nájezdy. Nadějné vedení v první třetině 2-0 neudrželo a vítězství na svou stranu strhlo tři minuty před koncem.

Lepší pocit tak hokejisté mohou mít ze svého vystoupení na závěr sezóny na Velikonočním turnaji v Kralupech, zde je od celkového vítězství dělila minuta v zápase s favoritem turnaje EUFinance Kralupy. Turnaje se účastnilo pět mužstev a v systému každý s každým novostrašečtí dvakrát remizovali a dvakrát vyhráli. Jakub Nevan pak byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje.

Výsledky – 1. Ročník Velikonoční turnaj v Kralupech

HCNS – Stars Kralupy       2-2