Úvod » VÝSLEDKY

AMHL 2013 HCNS VS.HC STŘEDOKLUKY 9-2

publikováno 07.01.2013

ODVETA ZA POSLEDNÍCH 10 SEKUND SPLACENA I S ÚROKY!
9.KOLO AMHL
HCNS VS. BLUES STŘEDOKLUKY 9-2 (4-1,2-0,3-1)

NOVOSTRAŠEČTÍ UKÁZALI, JAK TO TAKÉ MŮŽE VYPADAT, KDYŽ SE SEJDOU V PLNÉ SÍLE, LÍDRA SOUTĚŽE DEKLASOVALI A UMOŽNILI MU OCHUTNAT HOŘKOST PRVNÍ PORÁŽKY V SEZÓNĚ, 4-MI BRANKAMI SE SBLÝSKL STŘELECKY DISPONOVANÝ PRUUCHA!

Novostrašečtí hokejisté hrají již pátým rokem slánskou hokejovou AMHL. Letos víceméně se střídavými úspěchy v sobotu se ovšem na lídra soutěže ze Středokluk vytáhli a přichystali mu první porážku v sezóně. Sestava novostrašeckých byla téměř úplná chyběli pouze Skořepa a dlouhodobě zraněný Sýkora. V první řadě spolu letos poprvé nastoupili Průcha se Špaldoněm a na brankovém projevu to bylo znát. V první třetině se Průcha trefil celkem dvakrát a to mu ještě jednu branku rozhodčí neuznali pro domnělý odraz puku od tyče. Středokluky mají letos dobrou sestavu a nebezpečné rychlé útočníky, ti však byli eliminováni jak obránci tak hlavně dobrým výkonem brankáře Milaty.

Přesto se Středokluky prosadit dokázali a tak po první třetině byl stav 4-1, když důležitou čtvrtou branku vstřelil Jánský. Středokluky pojali druhou třetinu jako rozhodující a snažili se stav utkání co nejdříve snížit a dá se říci, že v této třetině byli aktivnější,novostrašečtí si museli pomáhat často jen za cenu faulů a tak se dostali pod trvalý tlak, když už se ovšem zdálo, že se Středokluky přeci jen začnou prosazovat ujel v oslabení Špaldoň s Průchou a druhý jmenovaný dal bombou od modré zlomovou branku, hned dvě minuty na to dokonal totální k.o. Špaldoň, když jej zpoza branky ideálně uvolnil Jánský. V třetí třetině pak sice Středokluky nepolevili a obrana Strašecí musela být stále ve střehu, ale zadní vrátka v obraně Středokluk zůstávala otevřena a tak Strašecí mohlo trestat.

Novostrašečtí tedy lídrovi vrátili porážku z října, kdy s ním prohráli brankou deset vteřin před koncem, zároveň ukázali, jak může vypadat jejich výkon pokud nastoupí v téměř plné sestavě. Do play-off jim chybí ještě pět zápasů a v něm se chtějí dostat do finále.

Sestava HC Nové Strašecí: Milata - Samson,Axamit,Deutscher,Podhorec- Průcha,Špaldoň,Müller-Fišer,Jánský,Martinka- Oliva,Němec,Kešner